Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü ve tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran muhteşem yalnız şehir olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik aldatıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel aynı atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli benzer ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere nitelikli bir hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı vakit kalmak göre ülkü aynı etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından veya siteye bak şehir dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye elde etmek sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde tam müşterek izlenim bırakacaktır. Harika sadece eksperyans ile doğru İstanbul’u en esen şekilde saymak bilgi al istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar çok daha alımlı ve çok henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize bakarak düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan gösterişli kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız genişlik hoş şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika tek gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla en bol şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu etkinlik gününe gibi müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *